Čím dříve nás oslovíte, tím lépe.

Pro obě strany je nejlepší, když nás oslovíte ještě před koupí bytu, umíme Vám odhadnout náklady s pojené s rekonstrukcí, které jsou pro Vás nepřehledné. Upozorníme Vás na nedostatky vybrané nemovitosti, připravíme možné řešení prostoru, aby vyhovoval vašim požadavkům.

U rodinných domů je pro architekta nejlépe oslovit nás již v prvotní fázi návrhu, případně před dokončením hrubé stavby. Architektovi tím umožníte vyřešit dispoziční řešení, jednotlivé zóny k Vaší spokojenosti. Pokud už bydlíte v novostavbě, není pro nás problém přizpůsobit se danému stavu.

Contrary to all controversy about other OTC inhalers, Prime Asthma Relief is a dry powder epinephrine inhaler, with no propellants or other chemicals. Just your breath! No batteries, not chemicals, no other-devices.

Cenu stanovujeme individuálně, podle požadavků klienta, náročnosti zpracování, místem nemovitosti.

Cenu Vám upřesníme ve chvíli, kdy budeme mít informace o Vašich představách, nejlépe po prvním setkání.

Nejkomplikovanější bývají rekonstrukce, vyžadují značné znalosti a zkušenosti, díky kterým vytvoříme skvělé bydlení a design pro Vás.

Provize pro architekta je neměnná, stanovena ve smlouvě a nebude se navyšovat. Nepočítáme ji procentuálně z plánovaných proinvestováno nákladů, tudíž Vás nebudeme tlačit k překročení Vašeho stanoveného rozpočtu na rekonstrukci. Je nezbytné si stanovit minimální rozpočet, aby cena byla reálná.

Cena z níž vycházíme za 2D studiu, architektonický návrh od – 660, – m2, 3D vizualizace designu od 220, – m2

Děláme to co nejlépe umíme a co nás baví, víme, že naší prací ovlivňujeme Váš život, proto se o Váš projekt postaráte nejlépe jak umíme.
Vaším partnerem se rádi staneme při návrhování interiérů, rekonstrukcích, bytů, domů, komerčních prostor.
Co navrhneme i zrealizujeme a to nejlépe s našimi řemeslníky, upřímně od námi ověřených firem víme co očekávat a tím umíme zajistit realizaci podle společných představ.

Rekonstrukce nejsou jednoduché.Mezi dodavatelem a architektem, aby realizace dopadla dobře je nezbytná důvěra a koordinovanost mezi oběma stranami. Proto  preferujeme spolupráci s našimi dodavateli, o kterých víme, že výsledek bude podle plánu.
Pokud máte zájem využít Vaše řemeslníky a rekonstrukci si chcete vést ve vlastní režii, nerozhněvá nás to, ale výsledek Vám zaručit nemůžeme.